Запитання – відповіді

Чому варто обрати підготовчі курси в Інституті післядипломної освіти та довузівської підготовки?

 Зовнішнє незалежне оцінювання – це важливе і досить складне випробування для майбутнього студента, зріз знань, підсумки якого є вирішальним чинником для кампанії вступу до вищого навчального закладу. Це початок нового етапу в житті молодого покоління, і дуже важливо, щоб він був успішним!

Рівнозначними складовими навчального навантаження є не тільки засвоєння нового матеріалу, а й систематизація знань, отриманих протягом усього навчального процесу. Наскільки різнобічним буде передача освітньої інформації викладачем, наскільки великим буде бажання аудиторії до вивчення нового, настільки вдалим, доцільним і корисним виявиться підсумок навчання.

Закінчення школи зобов’язує більшість із нас обирати майбутню професію, тому необхідним є продовження навчання у вищому навчальному закладі. І будь-який вищий навчальний заклад намагається підготувати професіоналів певної галузі. Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки не є виключенням. Уже багато років у його структурі існує відділ  довузівської підготовки, що є першою сходинкою до професійного зростання.

Ми пропонуємо підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання для учнів 11-х класів і випускників минулих років. Основу програм становлять вимоги Українського центру оцінювання якості освіти щодо тестів. Ми співпрацюємо з найкращими викладачами ВНЗ та шкіл-партнерів. Під час підготовчих курсів слухачі складають комп’ютерне тестування з предметів, які вони вивчають,  а  на завершення навчання слухачі складають випускне тестування, яке зараховується як підсумкова оцінка з певного предмета.

Яка мета підготовчих курсів?

Мета підготовчих курсів – зробити доступною якісну довузівську підготовку, дати можливість слухачам систематизувати та підвищити свої знання, отримані в школі, адаптувати їх до вимог зовнішнього незалежного оцінювання та навчання в вищих навчальних закладах.

Підготовчі курси – це не лише додаткова можливість здобути знання та систематизувати їх задля впевненості у своїх можливостях, а й психологічна адаптація до вищого навчального закладу. Крім того, це різноманітні заходи, семінари, лекції, що допомагають зробити майбутньому професіоналу вірний вибір професійного спрямування.

Вступники мають зберегти номер і PIN-код сертифіката ЗНО

Для участі у національному мультипредметному тесті сертифікат учасника ЗНО у вигляді паперового документу не потрібний.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Але учасникам майбутнього мультитесту будуть необхідні номер та PIN-код, зазначені в сертифікаті, за допомогою яких учасники отримують доступ до інформаційної сторінки учасника ЗНО.

Ця сторінка необхідна для комунікації з учасниками тестування, бо саме на ній кожен учасник буде подавати відомості про підтвердження бажання взяти участь у тестуванні, вибір очікуваного міста перебування на час тестування тощо.

Саме тому тим учасникам, хто вже має сертифікат, необхідно обов’язково зберегти його номер і PIN-код, щоб надалі використовувати їх для входу на свою інформаційну сторінку.

«Якщо ж ви зареєструвалися для проходження тестування, однак не маєте ані сертифіката, ані інформації щодо його номера і PIN-коду, не хвилюйтеся: невдовзі ми повідомимо вам, як дізнатися дані для входу на свою інформаційну сторінку», – запевнили в УЦОЯО.

Також в УЦОЯО нагадали, що для того щоб узяти участь у мультипредметному тесті, потрібно до 9 квітня пройти стандартну процедуру реєстрації на ЗНО усім тим, хто ще не зробив цього дотепер.

Чи є зразок мотиваційного листа вступника 2022 року

Так, такі зназки розміщено за покликаннями, як от:

Мотиваційний лист на спеціальність «Психологія»

https://osvita.ua/consultations/motivation-letters/74972/

Мотиваційний лист на спеціальність «Менеджмент»

https://osvita.ua/consultations/motivation-letters/74357/

Мотиваційний лист на спеціальність «Міжнародна економіка»

https://osvita.ua/consultations/motivation-letters/74354/