Відбір тренерів у школу “Агенти змін”

Мала академія наук України оголошує конкурс для тренерів Всеукраїнської школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» – 2021.

На основі відкритого конкурсу будуть відібрані 6 тренерів, які мають бажання долучитися до розвитку країни через громадянську освіту й готові присвятити активній діяльності свій вільний час.

Кандидати на посаду тренера в школу «Агенти змін» мають відповідати таким критеріям:

• вік від 21 року;
  • досвід тренерської роботи з молоддю;
  • досвід організації заходів і реалізації проєктів;
  • ініціативність і відповідальність;
  • досвід проведення онлайн-заходів і викладання;
  • любов і повага до дітей;
  • уміння працювати в команді;
  • можливість відвідати всі етапи навчання та стати частиною агентської спільноти.

Відібрані кандидати на посаду тренерів пройдуть тренінг онлайн, під час якого познайомляться один з одним, дізнаються про зміст тренінгового курсу «Агенти змін», його основні цілі та етапи, а також пройдуть базовий курс із тренерства.

Наступним етапом стане онлайн-навчання тренерів і тижневе стажування на першому етапі школи «Агенти змін».

Потім тренерам необхідно буде провести два етапи школи онлайн (командами по 2 тренери) та долучитися до очного третього етапу в Києві восени. Тренерам передбачено відшкодування витрат на проїзд, проживання та харчування, а також фінансова винагорода.

Щоб стати тренером проєкту, необхідно подати анкету для участі в конкурсі, прикріпивши своє резюме.

Прийом анкет триватиме до 7 березня 2021 року.

Співбесіди й оголошення результатів відбору тренерів відбудуться з 10 до 14 березня 2021 року.

ПОДАТИ АНКЕТУ