Уряд реорганізував Академію державного управління

Кабінет Міністрів реорганізував Національну академію державного управління при Президентові України.

Відповідне рішення ухвалене під час засідання Кабінету Міністрів.

Також, згідно з урядовим рішенням, будуть реорганізовані Дніпропетровський, Львівський, Одеський та Харківський інститути державного управління.

Заходи з реорганізації будуть здійснені шляхом приєднання реорганізованих закладів до інших університетів.

Зокрема, Національна академія державного управління при Президентові України буде приєднана до Київського національного університету ім. Шевченка.

Дніпропетровський регіональний інститут НАДУ приєднається до Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Львівський регіональний інститут буде приєднано до Національного університету «Львівська політехніка», Одеський регіональний інститут до Державного університету «Одеська політехніка», а Харківський регіонального інститут приєднають до Харківського національного університету ім. Каразіна.

Здобувачі вищої освіти Національну академію державного управління та регіональних інститутів державного управління продовжуватимуть навчання за обраними спеціальностями та джерелами фінансування.