Оголошуємо набір на підготовче відділення !

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує на денну форму навчання випускників шкіл, які отримали недостатню кількість балів на ЗНО.

Ми допоможемо Вам  вступити на омріяну спеціальність!

Відвідай нашу безкоштовну лекцію-презентацію «Математика – це просто!»

Навчаючись на підготовчому відділенні слухачі отримають унікальну можливість: одночасно з підготовкою до ЗНО здобути робітничу спеціальність кухаря або офіціанта !

Навчання проводиться шляхом проведення теоретичних занять та тестувань (проміжних та підсумкових).Термін навчання 7 місяців. Навчання платне. Вибір предметів для підготовки до ЗНО узгоджується з Правилами прийому до вищих навчальних закладів.

Початок занять – 1 листопада, розклад занять узгоджується зі слухачами, по 2-3 пари щодня з понеділка по п’ятницю. Є можливість проживання    в гуртожитоку.

Випускники підготовчого відділення користуються пільгами при вступі до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Перелік документів:

• копія паспорта або ID-карти;
  • копія ідентифікаційного кода;
  • копія Свідоцтва (Атестату) про здобуття повної загальної середньої освіти;
  • копії Сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти (якщо такі є);
  • 2 фото розміром 3х4 см.

Адреса підготовчого відділення:

м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57 (гуманітарний корпус), каб. 108,