ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ ТА ТРЕНІНГІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо творчих і мотивованих педагогів до участі в навчальних тренінгах і семінарах, спрямованих на вдосконалення професійної майстерності, медіаосвітньої грамотності та цифрової компетентності вчителів початкових класів у рамках діяльності міжнародного проекту програми ЄС ERASMUS+ № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED».

Навчальні семінари і тренінгові заняття будуть проводитися в ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» з 06 по 09 квітня 2019 року. Тривалість занять – 09:00-17:00 год.

НАВЧАЛЬНИХ СЕМІНАРІВ ТА ТРЕНІНГІВ

«ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ»

Професійна мобільність педагога початкової освіти в контексті суспільних змін та трансформацій.

Розвиток креативного мислення учнів з використанням елементів STEM-освіти під час вивчення англійської мови.

Здоров’язбережувальні технології в освітній діяльності педагога з використанням ресурсів платформи Go-Lab.

Застосування інноваційних технік зворотнього зв’язку у процесі взаємодії педагога та учня.

Медіаосвіта та медіаграмотність сучасного педагога.

Формування цифрових навичок педагога на основі застосування програми Open Shot Video Editor.

Управління класом: «учитель-антрепренер».

Навчальне середовище змішаного навчання в освітньому процесі Нової української школи.

Цільова аудиторія: педагогічні працівники, вчителі початкових класів.

Після успішного завершення тренінгових занять учасники отримають:

1. Програму тренінгових занять та додаткові матеріали.
  2. Презентації до тренінгів.
  3. Сертифікат, що підтверджує участь у тренінгових заняттях.

Вимоги до учасників тренінгів :

• позитивна мотивація до інновацій та змін;
  • бажання здобути новий досвід та удосконалити комунікативні навики;
  • володіння комп’ютером.

ТРЕНЕРИ:

Червінська Інна Богданівна, Ph D., кандидат педагогічних наук, доцент.

Джус Оксана Володимирівна, Ph D., кандидат педагогічних наук, доцент.

Тьютори:

Дерев’янко Оксана Андріївна, кандидат філологічних наук, доцент.

Кулеша-Любінець Мирослава Миронівна, кандидат психологічних наук, доцент.

Никорак Наталія Юріївна, магістр педагогіки, викладач.

Кількість учасників обмежена.

Покликання для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqayY2oL1_ROctxj6chOeMTN0557w4o_Nn56e3jwYKirT_fw/viewform

Контакти:

E-mail: chervinska.inna@gmail.com

dzhus1@ukr.net

Тел.:

+ 38 050 67161006 – Червінська І.Б.

+ 38 068 1045000 – Джус О.В.