Запрошуємо на підготовчі курси до вступу в Івано-Франківський коледж

Шановні дев’ятикласники та батьки!

Підготовче відділення ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.  В. Стефаника» запрошує  на підготовчі курси учнів 9-х класів.

Заняття проводяться досвідченими викладачами згідно програм вступних випробувань до Івано-Франківського коледжу. На кожен навчальний предмет (українська мова, математика, рисунок, історія України, біологія, географія) відводиться 40 аудиторних годин, незалежно від виду курсів.

Слухачі підготовчих курсів по завершенні навчання складають підсумкову атестацію з відповідних предметів, за результатами якої нараховуються додаткові бали, які додаються до конкурсного балу при вступі. На основі базової загальної середньої освіти додаються бали від 0 до 25, за один навчальний предмет.

Збори для бажаючих навчатися на підготовчих курсах відбудуться 6 березня 2020 р. о 15. 00 в приміщенні гуманітарного корпусу університету (аудиторія 108а).

тел. (034-2) 59-61-57

РЕЄСТРАЦІЯ