МОН планує об’єднувати заклади вищої освіти

У Міністерстві освіти і науки планують об’єднувати заклади вищої освіти з метою оптимізації мережі, але процес має відбуватися за взаємною згодою з викладачами та студентами.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький в ефірі програми «Модуль знань» на Суспільному.

За його словами, об’єднання вишів є клопітким процесом, що вимагає багато дискусій на місцях, і він відбуватиметься точково по всій країні.

«Ми не хочемо це робити, щоб були якісь бунти від викладачів чи студентів, це має бути за взаємною згодою», – наголосив заступник міністра.

Також він підкреслив, що необхідно проводити роботу, щоб усі дотичні до процесу об’єднання мали змогу зрозуміти, що таке об’єднання відбуватиметься на користь закладу вищої освіти.

Окрім того, Винницький розповів, що наразі на погодженні Кабінету Міністрів перебуває шість потенційних урядових рішень  про об’єднання закладів вищої освіти.

«Думаю, до кінця цього року будемо мати як мінімум шість таких об’єднань у різних регіонах», – зазначив Винницький.