Курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Івано-Франківського національного медичного університету

18 грудня цього року завершилися курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Івано-Франківського національного медичного університету. Організовані Інститутом післядипломної освіти та довузівської підготовки курси мали на меті ознайомити слухачів із новими методиками викладання навчальних дисциплін, що б сприяло підвищенню якості підготовки фахівців, академічній доброчесності. Всього посвідчення про проходження курсів підвищення кваліфікації отримали 124 особи.
Цікавими та змістовними були заняття доктора педагогічних наук, професора Оксани Джус, доктора політичних наук, професора Василя Климончука, кандидата економічних наук Ірини Боришкевич, кандидата фізико-математичних наук Романа Дзумедзея, кандидата філологічних наук, доцента Михайла Бігусяка.
За відгуками слухачів курси були актуальними та корисними, а набуті компетентності слугуватимуть покращенню навчального процесу на кафедрах наших колег – викладачів медичного університету.
Відповідно до досягнутих домовленостей, Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки у 2022 році продовжуватиме співпрацю із Івано-Франківським національним медичним університетом у напрямку підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.